Dne 20. 5. 2021 jsme se společně s dětmi vypravili do Stošíkovic na Louce na Farmu u Tří Dubů, kde se uskutečnil náš projektový den. Pan Kahoun pro děti připravil skvělý program. S dětmi jsme se byli projít po sadě, kde byli vysázené různé stromy a vinice. Bylo nám vysvětleno, co a kde v sadech za stromy roste, za jakých podmínek, atd. Následně jsme se přesunuli ke třem dubům, kde se děti posilnily. Po svačince pak Kahoun donesl dětem jablka ze sadu a následovala dětmi oblíbená, a zároveň poslední část projektového dnu, ochutnávka moštu. V nabídce byly tyto příchutě: jablečný mošt s černým rybízem, hruškový a višňový. Největší ohlasy u dětí sklidil mošt hruškový. Dětem se výlet na Farmu velice líbil.

Monika Dufková