Návrat zpátky do školy

Po dlouhé karanténě, která začala 11. 3. zavřením všech škol, jsme dne 25. 5. nastoupili zpátky do školy. Většina dětí se do školy těšila. Základní informace, jak to bude probíhat, jsme obdrželi na Bakalářích.

Dne 25. 5. jsme přišli před školu s čestným prohlášením, vyplněným od rodičů, které jsme odevzdali paní učitelce. Naše třída byla rozdělená na dvě skupiny. V jedné učí asistentka Aneta Kočí a druhou skupinu učí paní učitelka Kuchaříková.

U vchodu je dezinfekce, kterou nám pan školník dávkuje na ruce. Než vejdeme do šatny, musíme počkat, až budou žáci z jiné třídy převlečení.

Na chodbě a ve společných prostorách školy nosíme roušky. Ve třídě sedíme každý sám. Každá třída má přestávky jinak, aby se jednotlivé třídy nepotkávaly na chodbě.

Do jídelny chodíme po skupinkách.

I přes toto omezení nás to ve škole baví.

žákyně 4. ročníku , Tereza Glaserová