Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí Bezpečnostní rady státu se pro žáky od středy 11. 3. 2020 uzavírá základní škola (zakazuje se osobní přítomnost žáků). Na mateřské školy se toto opatření nevztahuje. Platí do odvolání. Sledujte, prosím, situaci v médiích a naše webové stránky.     

Mimořádné opatření je vydáno v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem s označením SARS-CoV-2 v Evropě.                                    

S žáky budeme v kontaktu přes elektronický systém Bakaláři.

Formulář žádosti o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školy – si můžete vyzvednout ve škole – v pracovní dny v době od 9.00 – 12.00. Případně i jindy po telefonické domluvě.

ředitelka školy

Kontakty
Projekty
Zřizovatel

Obec Jaroslavice

je zřizovatelem školy