Dračí lodě 2019

Závody Dračích lodí patří k nejpříjemnějším „školním“ zážitkům nejen podzimního období, ale zcela určitě celého školního roku. Stejně jako v předchozích letech se žáci II. stupně základní školy nalodili na dvacetimístnou loď a pod dohledem úžasné bubenice z 8. třídy vyjeli na dvousetmetrovou závodní trať.

Na poslední chvíli jsme se museli popasovat s několika zraněními, v trochu kombinované sestavě jsme ale odjeli dvě kola, v nichž nám první místa unikla jen o chloupek. Bohužel naše časy se nezařadily mezi ty nejrychlejší, a nakonec jsme skončili až v druhé polovině výsledkové tabulky.

Po loňském šestém místě jsme sice zaznamenali ústup ze slávy, za děti ale mohu říci, že jsme si společně závody maximálně užili se vším všudy.

V příštím roce už se určitě zase vrátíme na přední místa.

Romantici, díky!

Petra Matůšová

Kontakty
Projekty
Zřizovatel

Obec Jaroslavice

je zřizovatelem školy