Turnaj „Za vodou“

Sportovní turnaj Školy za vodou

 

Po více jak roční pauze se žáci II. stupně základní školy zúčastnili sportovního zápolení v TURNAJI ZA VODOU. Dějiště tohoto již tradičního měření sil se vrátilo zpět do Jaroslavic, kde jsme mohli sledovat urputné bitvy pod sítí při dívčí přehazované, chlapci si zase obuli kopačky a na travnatém porostu předvedli něco ze svého fotbalového umu. Počet účastníků se v tomto ročníku ustálil na čísle tři, do bojů tedy zasáhly domácí Jaroslavice, dále pak Vrbovec a Šatov.

Soupeři se letos dostavili ve vynikající formě, všechny zápasy však byly vyrovnané a napínavé do posledního dechu. O pověstný chlup lépe si v letošním roce vedli chlapci, kteří byli opět jen kousek od zisku celkového triumfu, nakonec ale brali 2. místo za vítězným Šatovem. V přezahované svedla naše děvčata dvě skvělé bitvy, bohužel pro nás však se smolným závěrem. Po dvou letech, kdy jaroslavické dívky nepoznaly chuť porážky, tak přišel trochu ústup ze slávy.

Za všechny sportovce z Jaroslavic ale můžu slíbit, že příští rok se dostavíme opět plni sil a odhodlání vítězit.

 

Petra Matůšová

Kontakty
Projekty
Zřizovatel

Obec Jaroslavice

je zřizovatelem školy