Deváťáci na výletě!

Ráchání se v bahně? Tak to je naše 😊. Ze dne 10. na 11.6. jsme se dočkali a přišlo to. Náš první výlet, kde budeme zůstávat přes noc, bez rodičů. Plni očekávání jsme se v pondělí 10.6. v ranních hodinách vydali směr Jihlava. A abychom dorazili dříve na místo určení, dále jsme pokračovali vlakem. Pro některé z nás to byla premiéra, ale zvládli jsme to. Dopoledne jsme dorazili na místo určení, do Počátek u Jihlavy, do areálu CK Beruška. To, co nás čekalo, nás ani ve snu nenapadlo. Ihned po příjezdu jsme se naobědvali, ubytovali v chatkách a vydali se na první dobrodružství. Na chvilku jsme se stali horolezci v korunách stromů. Překonávali jsme překážky, které se houpaly ze strany na stranu a nechtěly nás nechat pokračovat dál. To pravé nás teprve čekalo, a to Únik z ostrova. Ocitli jsme se na ostrově s nebezpečnými domorodci, před kterými jsme se museli bránit a schovávat. Lezli jsme v listí, schovávali se v rybníce, chodili po jeho dně. Ale ta nejlepší část přišla, když jsme se museli plazit v bahně a studené vodě. Vše jsme však zdárně přežili a k armádnímu výcviku přežití jsme připraveni. 😊Den však nekončil, sušili jsme naše boty, oblečení a těšili se na paintball. Večer jsme ulehli vyčerpáni únavou, za což byla paní učitelka moc ráda. Druhý den nás čekal program v lese, kde jsme hráli různé týmové hry a pomalu a jistě, plni zážitků se vydali zpět.

paní učitelka Zábranová a žáci 9. třídy

 

Kontakty
Projekty
Zřizovatel

Obec Jaroslavice

je zřizovatelem školy