Výlet do Zoo v Brně

Dnes, v úterý 11. 6. 2019 jsme se vydali na školní výlet do ZOO v Brně. Cesta byla velmi dlouhá a úmorná, a to díky horkému počasí a nečekané dopravní zácpě těsně před Brnem. Ale ani to nás neodradilo a do ZOO jsme přesto dorazili. Zoologickou zahradou nás provedla velmi příjemná paní průvodkyně, která nám ukázala některé druhy zvířat a seznámila nás s jejich životem. Nejvíce nás zaujali lední medvědi, kteří jsou raritou této ZOO. Také se nám moc líbili lachtani, orli skalní, puštíci, vlci, surikaty „vítající návštěvníky nedaleko vchodu“ a spousty dalších zvířat. Našli se mezi námi i tací, jež se v ZOO ztratili a tak jsme si užili i nějaký ten adrenalin. Poté jsme se vydali na zpáteční cestu domů, kam jsme dorazili celí utrmácení, ale zato spokojení, že se výlet zdařil.

K. Dočekalová

ZS a MS Jaroslavice

Oblast podpory: Zvyšování kvality ve vzdělávání
Rozvoj čtenářství, cizích jazyků ZŠ Jaroslavice
Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.00/56.2094

 


Znak obce JaroslaviceZřizovatel školy je
Obec Jaroslavice