Výlet do Zoo v Brně

Dnes, v úterý 11. 6. 2019 jsme se vydali na školní výlet do ZOO v Brně. Cesta byla velmi dlouhá a úmorná, a to díky horkému počasí a nečekané dopravní zácpě těsně před Brnem. Ale ani to nás neodradilo a do ZOO jsme přesto dorazili. Zoologickou zahradou nás provedla velmi příjemná paní průvodkyně, která nám ukázala některé druhy zvířat a seznámila nás s jejich životem. Nejvíce nás zaujali lední medvědi, kteří jsou raritou této ZOO. Také se nám moc líbili lachtani, orli skalní, puštíci, vlci, surikaty „vítající návštěvníky nedaleko vchodu“ a spousty dalších zvířat. Našli se mezi námi i tací, jež se v ZOO ztratili a tak jsme si užili i nějaký ten adrenalin. Poté jsme se vydali na zpáteční cestu domů, kam jsme dorazili celí utrmácení, ale zato spokojení, že se výlet zdařil.

K. Dočekalová

Kontakty
Projekty
Zřizovatel

Obec Jaroslavice

je zřizovatelem školy