Den dětí v režii 8. a 9. třídy

 

Oslavy Dne dětí jsou každoročně rozmanité a přináší spoustu zábavy a příjemně strávených chvil. Osmáci a deváťáci ze základní školy se rozhodli, že budou pokračovat v zavedené tradici a že také přispějí svou troškou k svátku těch nejmenších. V jaroslavické Bažantnici tak vznikla trasa, kterou lemovaly úkoly s tematikou měst České republiky. Děti z mateřské školy i z prvního stupně školy základní se tak přemístily například do Pardubic, kde absolvovaly jízdu na plyšovém koni, dále třeba do Znojma, kde na ně čekala ochutnávka „vín“ (tedy sirupů různých příchutí), nebo navštívily Karlovy Vary s lázeňskou kúrou. Zazpívaly si, poskládaly puzzle boty nebo třídily odpad. Po splnění všech disciplín si tak všichni zúčastnění zasloužili sladké odměny.

Za celé skvělé dopoledne si osmáci a deváťáci zaslouží obrovskou pochvalu.

 

Petra Matůšová

Kontakty
Projekty
Zřizovatel

Obec Jaroslavice

je zřizovatelem školy