Sběr papíru

Sběr papíru

 

Den Země si žáci základní školy připomněli nejen přírodovědnou vycházkou Gránicemi a Národním parkem Podyjí, ale také zpracováním projektu na téma “Národní parky“, po němž následoval již tradiční sběr papíru a malých elektrospotřebičů v obci.

Děti si do školy přivezly vozíky a kárky, nasadily rukavice a vydaly se s třídními učitelkami po předem určených trasách. Cestou neúnavně sbíraly připravené balíky s novinami i drobnou elektroniku. Každá skupinka se několikrát obrátila zpět ke škole, kde vytvořil úžasný pan školník s pomocníky z vyšších ročníků sběrné místo. Po práci si děti zaslouženě vychutnaly chvilku oddechu v parku a mohly mít dobrý pocit z užitečné činnosti.

 

Petra Matůšová

ZS a MS Jaroslavice

Oblast podpory: Zvyšování kvality ve vzdělávání
Rozvoj čtenářství, cizích jazyků ZŠ Jaroslavice
Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.00/56.2094

 


Znak obce JaroslaviceZřizovatel školy je
Obec Jaroslavice