Cesta s mlokem Gránickým údolím

Cesta s mlokem Gránickým údolím

Úterý 16. dubna jsme strávili v Gránickém údolí ve Znojmě.

Cestou nás „provázel“ mlok Hugo. U vstupu do stezky jsme si zazvonili na dřevěnou zvoničku a kousek dál si v dětském parku vyzkoušeli, ke kterému zvířátku máme nejblíže „výškou“ nebo „skokem“ do dálky. Cestou jsme plnili úkoly – poznávali jarní rostliny, přečetli si zajímavosti o zvířatech, které žijí v lese. Vědomosti jsme si ověřili u dřevěného pexesa. Nepřehlédnutelné byly i houby v nadživotní velikosti s nápisy, které jsou jedlé, nejedlé či jedovaté.

Cestou zpátky jsme si prošli město Znojmo, které je nádherně vyzdobené na Velikonoce. Výlet se nám moc líbil a počasí se opravdu vydařilo. 

Žáci 4. a 5. třídy a paní učitelky

Kontakty
Projekty
Zřizovatel

Obec Jaroslavice

je zřizovatelem školy