Zápis do 1. třídy

Zápis do 1. třídy

V pátek 12. dubna proběhl na naší škole zápis do budoucí první třídy. Do naší školy zavítaly děti v hojném počtu a všechny plnily úkoly, podle zadání, které si pro ně připravili paní učitelky. Pro většinu z nich se jednalo o úkoly, které nebyly neznámé, jelikož poctivě navštěvovaly kroužek grafomotoriky, kde byly k zápisu připravovány.

Vážíme si toho, že jste si pro budoucí vzdělání Vašich dětí vybrali naši školu.

                                                                          Za kolektiv pedagogů 1. stupně Mgr. Zdenka Kuchaříková

ZS a MS Jaroslavice

Oblast podpory: Zvyšování kvality ve vzdělávání
Rozvoj čtenářství, cizích jazyků ZŠ Jaroslavice
Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.00/56.2094

 


Znak obce JaroslaviceZřizovatel školy je
Obec Jaroslavice