Advent v mateřské škole

Advent – čas, který nám oznamuje začátek těšení se na Vánoce. O první adventní neděli děti Mateřské školy vystoupily pod rozsvíceným vánočním stromem a zazpívaly pár vánočních písní pro radost spoluobčanům. Ve stejný den se konal i Den otevřených dveří v naší mateřské škole. Vánoční výzdoba se linula celou budovou a návštěvníky potěšila stejně jako jarmark z drobností vyrobených dětmi. Návštěvnost byla veliká a velmi nás potěšily i pěkné pozdravy k vánočním svátkům, které návštěvníci zapsaly na upomínkový list. Všem děkujeme.

Ptáčková Stanislava

 

ZS a MS Jaroslavice

Oblast podpory: Zvyšování kvality ve vzdělávání
Rozvoj čtenářství, cizích jazyků ZŠ Jaroslavice
Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.00/56.2094

 


Znak obce JaroslaviceZřizovatel školy je
Obec Jaroslavice