Advent

Dne 3. 12. 2018 se konal Den otevřených dveří na naší škole. Veřejnosti byly volně přístupné třídy a prostory školy. Atmosféru ve škole zpříjemňoval zpěv našich žáků. Lidé mohli hlasovat a rozhodnout tak o novém logu školy. K dispozici byla také návštěvní kniha, kam mohli návštěvníci psát své příspěvky. Poté  proběhlo slavnostní rozsvícení vánočního stromečku na jaroslavickém náměstí. Prodávali jsme i výrobky našich žáků, které tvořili ve školní družině. Dále si veřejnost mohla zakoupit perníčky, které tvořili naši žáci. Po krátké řeči pana starosty jsme rozsvítili stromeček, požehnal mu i pan kaplan. Zazpívali jsme si, setkali se s dětmi a rodiči, popovídali si a hlavně se naladili do vánoční pohody.
Děkujeme všem za účast.

Mgr. Eva Seďová

 

ZS a MS Jaroslavice

Oblast podpory: Zvyšování kvality ve vzdělávání
Rozvoj čtenářství, cizích jazyků ZŠ Jaroslavice
Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.00/56.2094

 


Znak obce JaroslaviceZřizovatel školy je
Obec Jaroslavice