2.stupeň v divadle

Ve středu 21. listopadu se žáci druhého stupně základní školy vydali spolu se svými třídními učitelkami do Městského divadla ve Znojmě. Jako první z letošních tří plánovaných představení bylo na programu vystoupení vojenského uměleckého souboru Ondráš. Tanečně divadelní představení  „Přízraky ulice“ v podání profesionální taneční skupiny bylo zaměřeno na prevenci rizikového chování s důrazem na negativní následky užívání návykových látek. Formou tanečního divadla s reprodukovanou hudbou se děti seznámily s příběhem dvou kamarádek a důsledkem jejich rozdílných rozhodnutí droga ano, či ne? Tak trochu jiné pojetí divadelního představení s překrásnými tanečními kreacemi a výkony mělo u našich dětí úspěch, doufáme tedy, že i další představení se setkají s tak kladným ohlasem.

Mgr. Petra Matůšová