Plavecký výcvik 2018

Žákům 3. a 4. ročníků opět začal plavecký výcvik, který je součástí tělesné výchovy. Tentokrát spolu se školou Hrádek. Už máme natrénováno z minulého roku a spousta dětí zdokonalila techniku v létě o velkých prázdninách. Předem jsme se teoreticky připravili a seznámili s titány tohoto sportu v různých disciplínách.  Po dobu 20 týdnů budou v bazénu zdokonalovat své plavecké dovednosti, osvojí si základy první pomoci při záchraně tonoucího a kromě toho všeho si užijí i spousty legrace a zábavy. Nakonec svoji plaveckou zdatnost poměří i při závodech.

Mgr.  Eva Hájková

]