Běh kolem rybníka

Jen málo akcí, které provází naši školu celým rokem, má tak velkou tradici. Běh kolem rybníka se k nám vrací každý podzim, také tentokrát se jej zúčastnily děti ze všech tříd. A přestože jsme museli ke sportovní obuvi obléci také mikiny, mnoho dětí předvedlo naprosto bravurní výkony. Již krátce po desáté hodině se na běžeckou trať v doprovodu svých třídních učitelek vydali žáci z 1. až 5. třídy. Před polednem je vystřídaly děti z II. stupně základní školy.

Dětem, které v sobě projevily obrovského sportovního ducha, překonaly svými výsledky samy sebe a ocitly se na stupních vítězů, ještě jednou moc gratulujeme za skvělý běh. Všem ostatním aktivně zúčastněným děkujeme za jejich snahu a chuť sportovat.

Mgr. Petra Matůšová

 

ZS a MS Jaroslavice

Oblast podpory: Zvyšování kvality ve vzdělávání
Rozvoj čtenářství, cizích jazyků ZŠ Jaroslavice
Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.00/56.2094

 


Znak obce JaroslaviceZřizovatel školy je
Obec Jaroslavice