Den zvířat 2017

4. 10. 1226 zemřel sv. František z Assisi, mnich, jenž zasvětil život péči o zvířata. Proto byl na tento den stanoven Mezinárodní den zvířat a naše škola si tento den vybrala jako téma celodenního projektu.
O zvířatech jsme se učili, zkoumali jsme jejich stopy, psali o nich bajky, zajímali se o zvířecí rekordy, řešili jsme kvízy, hádanky a zahráli jsme si i divadlo. Děti na 1. stupni si zvířecí kamarády dokonce přinesli, takže se to tu hemžilo morčátky, křečky, andulkami, rybičkami a dokonce se na chvíli přišel podívat i jeden maličký, ale statečný pejsek.
Den našich zvířecích kamarádů jsme dnes náležitě oslavili a ještě jsme se toho spoustu naučili.

O. Pospíchalová

ZS a MS Jaroslavice

Oblast podpory: Zvyšování kvality ve vzdělávání
Rozvoj čtenářství, cizích jazyků ZŠ Jaroslavice
Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.00/56.2094

 


Znak obce JaroslaviceZřizovatel školy je
Obec Jaroslavice