Zlatý a stříbrný turnaj za vodou

Po roce jsme se opět vydali poměřit naše sportovní síly se školami v blízkém okolí. Tentokrát cesta mířila do Vrbovce, kde na nás kromě domácího týmu čekal ještě Šatov a rakouský Zellerndorf. Dívky se usídlily v tělocvičně, aby ukázaly svůj um v přehazované. Chlapci na travnatém porostu zápasili v oblíbeném fotbalu.

Děvčata předvedla fantastický výkon ve všech svých utkání. Neztratila ani set a dokráčela si pro výhru nad Zellerndorfem, Šatovem a nakonec i v nejdramatičtějším duelu s Vrbovcem. Kluci sehráli jen dva zápasy. V nich ale předvedli rovněž skvělou hru a nebyli daleko od celkového zisku turnajového triumfu. V úvodním utkání si poradili 3:0 se Šatovem, v souboji s Vrbovcem došlo až na penalty, které naši kluci prohráli. Získali tak pěkné druhé místo.

Všem hrajícím dětem děkujeme za jejich snahu a výborné výkony.

Mgr. Petra Matůšová

ZS a MS Jaroslavice

Oblast podpory: Zvyšování kvality ve vzdělávání
Rozvoj čtenářství, cizích jazyků ZŠ Jaroslavice
Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.00/56.2094

 


Znak obce JaroslaviceZřizovatel školy je
Obec Jaroslavice