Sportovní den – 1. stupeň

 V pondělí 26.6.2017 byl připraven pro žáky prvního stupně naší ZŠ sportovní den. V první části dne si žáci zasoutěžili ve sprintu na 60m a hodu kriketovým míčkem. Ve druhé části házeli frisbee a hráli vybíjenou.

 Soutěžilo se celkem v pěti věkových kategoriích. V přestávkách žáci pracovali na utužení kolektivu, kde soupeřili proti sobě vždy dvě třídy v přetahování lana. A jak se říká: „ Jeden za všechny, všichni za jednoho.“

 Notnou dávku energie k podání toho nejlepšího výkonu jim zaručovala skvělá nálada a týmový duch. Za mě se umístili všichni na 1. místě, neboť v dnešní době se jen tak nevidí takový zápal do pohybu, který vyčaroval upřímný úsměv na tváři každému ze zúčastněných. Obrovské poděkovaní i všem třídním učitelkám těchto ročníků, které mi pomohly celý den naplánovat a které fandily ze všech sil našim mladým nadějným sportovcům.

Mgr. Nikola Matoušková

 

ZS a MS Jaroslavice

Oblast podpory: Zvyšování kvality ve vzdělávání
Rozvoj čtenářství, cizích jazyků ZŠ Jaroslavice
Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.00/56.2094

 


Znak obce JaroslaviceZřizovatel školy je
Obec Jaroslavice